ANKA DIGITAL

Mağazamızdan yapılan ₺150 ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 14:00 öncesi tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Yeni kullanıcı kuponu için bize mail atabilirsiniz
Shop

Arşivler: Testimonial

Nursu S*******

Arızalı çıkan ürünü, çok kısa süre içinde değiştirerek tarafımıza ulaştırdılar. Hassasiyetleri için bu güvenilir mağazaya çok teşekkür ediyorum.

Ramazan G******

Tasarımı çok güzel. Işığı bence ideal. Aydınlatması gerektiği kadar aydınlatıyor. İlk taktığınızda sürekli renk değiştiriyor. Hangi renkte kalmasını istiyorsanız o an düğmesine basıyorsunuz ve rengi sabitliyor. Fiyatı da normal.

Gözde B*****

Ürün kısa zamanda ve özenli bir şekilde paketlenmiş olarak elime ulaştı. Mağazaya teşekkürler, daha önce bu mağazadan başka alışverişlerim de oldu güvenerek satın alabilirsiniz.

Mehmet Eylem Ş****

Covid-19 dolayısıyla çoğu siparişlerim geç gönderiliyordu ama bu satıcı Salı akşamı mesai saatleri dışında siparişi aldı ertesi günün mesai saatleri içinde kargoya verdi 2 günde Covid-19 falan dinlemedi kargo teslim edildi. 12 gün önce vermiş olduğum siparişim geldi sanıp...

Onur K*******

Merhaba, ben aynı firmadan ikinci kez Osram uzaktan kumandalı ampul aldım ve herkese de buradan tavsiye ediyorum.. Orjinal Osram olduğundan kimse endişe etmesin lütfen… Yaklaşık 1 senedir de pilini hiç değiştirmeden kullanıyorum.. İçiniz rahat alabilirsiniz şiddetle tavsiyemdir..