ANKA DIGITAL

Mağazamızdan yapılan ₺150 ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 14:00 öncesi tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Yeni kullanıcı kuponu için bize mail atabilirsiniz

İnternetten alışverişin en büyük çekincelerinden biri olan ürünlerin taşıma sırasında hasar alması konusunda biz neler yapıyoruz?

Bugün markaların çoğu, hem fiziksel mağazalarından hem de internet üzerinden satış yaparak, gerçek ve sanal kanallarını entegre ediyor; sanal ve gerçek dünyalar, pek çok alanda olduğu gibi alışverişte de iç içe geçiyor.

Online alışveriş, tüketicinin yalnızca ürünü sepetine ekleyip fatura ve iletişim bilgilerini girmesini gerektiriyor. Bu büyük kolaylık madalyonun diğer yüzüne bakıldığında kişisel olarak deneyimleyememenin verdiği “ya başka bir ürün gönderilirse veya ya kargoda hasar alırsa” endişesine ve haline dönüşebiliyor. Gelin içinizi bir nebze rahatlatmak için Ankadigital olarak paketleme konusunu ele alalım.

  • Öncelikle gelen siparişin detaylarından ürünü çıkarıp görsel, isim ve barkod olarak üç aşamalı karşılaştırıyoruz.
  • Bu nokta da kontrollerimiz bittikten sonra siparişinizin kargoya teslimi için gereken çıktıyı alıp üstüne tekrar ürün adınızı ekliyoruz ki paketleme aşamasında tekrar kontrolü sağlanabilsin.
  • Paketleme aşamasında geldiğimiz zaman ürün ambalaj sağlamlığı, ürünün açılmamış olması gibi kontroller tekrar gerçekleştiriliyor.
  • Sonrasında ürün pat pat adı verilen balonlu naylon poşetlere sarılır ve güzelce bantlanır.
  • Paketlenen ürün kargo poşetine eklendikten sonra müşteri adresi yazan kargo çıktısı pakete eklenir. Eğer kargoda hasar alabilecek bir ürün ise üstüne uyarı olarak “Dikkat Kırılır” etiketi yapıştırılır.
  • Bu şekilde kargoya verildikten sonra kargo takip numarası tarafınıza iletilir.

Tüm bunlara rağmen siparişiniz kargoda hasar alır ise gelen kuryeden hasar tutanağı alıp tarafımıza gönderdiğiniz takdirde gerekli incelemeler sağlanıp tarafınıza ürün değişimi yapılır.

Bizde birer müşteri olduğumuzu unutmayıp sizi mağdur etmemek adına elimizden geleni yapıyoruz ve yapacağız… Ankadigital keyifli ve güvenli alışverişler diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.