ANKA DIGITAL

Mağazamızdan yapılan ₺150 ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 14:00 öncesi tüm siparişler aynı gün kargoya teslim edilir.
Yeni kullanıcı kuponu için bize mail atabilirsiniz

Uygun Aydınlatma Verimli Çalışmanın Anahtarıdır

Uygun aydınlatma ortamı yaratılarak işten arzu edilen verim sağlanabilir. Bu kapsamda uygun aydınlatma seviyesine ulaşabilmek için gün ışığından azami yararlanmak gerekir. Gün ışığı, ortamda doğal bir aydınlatma yaratarak sıcak bir hava ortaya çıkarır. Gün ışığından azami istifade etme adına çalışma masanızı pencerenin önüne taşımayı düşünebilirsiniz. Gün ışığına direkt maruz kalmanın da zararlı etkilerini göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Bu nedenle masanızı kuzey ya da güney yönünde hizalamak, ideal bir çözüm olabilir.

Günün her saatini yapay aydınlatma ürünlerinin altında çalışarak geçiriyorsanız, zaman zaman gün ışığına çıkmaya gayret etmelisiniz. Özellikle ortamın tüm aydınlatması floresan lambalar ile sağlanıyorsa söz konusu aydınlatma yöntemi iyi bir aydınlatma sağlasa da migren ağrılarını tetikleyebilir.

Göz Sağlığı İçin Işık Nereden Gelmelidir?

Göz sağlığı için bulunulan ortamda ışığın sol üst taraftan gelmesi gerekir. Tavandan yansıyıp gelen ışık, gözleri dinlendirir. Floresan lambalar beyaz ışık olduğu için gözleri yormaz. Bunun yanında sarı ışık gözleri rahatsız edebilir. Çalışma odası için ışık seçimi yapacaksanız masa lambası kullanmanız menfaatinizedir.

Dekorasyon Fikirleri

Evinizin aydınlatmasını dekorasyon fikirleri ile çok verimli şekilde sağlayabilirsiniz. Ortaya koyduğunuz dekorasyon fikirleri ile ruh dünyanızı evinize yansıtabilirsiniz. Bu alanda yapabileceğiniz dekorasyon fikirlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Led Şeritler Kullanarak Modern Bir Hava Yaratabilirsiniz

Günümüzde modern ev dekorasyonunun olmazsa olmaz aydınlatma ekipmanlarından biri de led lamba ve şeritlerdir. Ayna, mutfak tezgâhı ya da konsol gibi eşyaların etrafında kullanılacak led şeritler ile evinizde modern bir hava yaratabilirsiniz.

Aplikler İle Göz Alıcı Bir Dekorasyon Ortaya Koyabilirsiniz

Her zaman modern bir tarz yaratma adına kullanılan aydınlatma ekipmanları apliklerdir. Mekân ile arzu ettiğiniz uyumu yakalayacak olan aplik modellerini Star Akım’ın eşsiz ürün yelpazesi arasından seçebilirsiniz.

Spot Işıklar Altında Arzu Edilen Aydınlatmayı Sağlayabilirsiniz

Günümüz dünyasında spot lamba çeşitlerini her mekânda görebilirsiniz. Mağazalardan ofislere, evlere kadar her türlü ortamda spot lambalar ile hem modern bir görünüm, hem de verimli bir aydınlatma seviyesi yakalanabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.